U izuzetno efikasnom susretu Alumnus je slavio protiv Vrgorca, zadržavši tako izglede za plasman u doigravanje

“Studenti” su preokrenuli vodstvo, piše crofutsal, “nebeskoplavih” iz prvog poluvremena (1:4), do odmora stekli prednost, te u nastavku osigurali izuzetno vrijednu pobjedu.
Sredinom prvog poluvremena gosti su imali spomenutih 1:4, no domaći predvođeni raspoloženim Hercegom do odmora velikim preokretom dolaze do prednosti 7:5! Raspucani strijelci u nastavku su ipak utihnuli. Subotić je doveo goste do minimalnog zaostatka, no nedugo zatim Matković vraća na 2 gola prednosti, a konačan omjer postavlja Pajalić u poslijednjoj minuti susreta za konačnih 9:6!
Alumnus je pobjedom održao izglede za plasman u doigravanje, no kako je Nacional osvojio bod u Makarskoj, izgledi “studenata” svode se ipak na teoriju. Nacional ima bolji međusobni omjer od Alumnusa, te je neuhvatljiv za “studente”. Jedina nada “studentima” je u porazu Crnice protiv Albone Potpićan, u što je zaista teško vjerovati. Alumnus će u poslijednjem kolu gostovati kod Squarea, kojem također bodovi trebaju za plasman u doigravanje. Vrgorac je pak doigravanje već osigurao, te će ligaški dio sezone zaključiti na svom parketu protiv Uspinjače.

Delegat: Ivan Župan

ALUMNUS: Mario Modrušan, Franjo Matković, Ivan Matan, Hrvoje Žuvela, Ivan Tvrtko Pajalić, Ivan Herceg, Dražen Ilić, Martin Borković, Filip Pezelj, Antonio Alfeldi, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Luka Suton, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Saša Subotić, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Zvonimir Horvat, Dejan Rašić, trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 0:1 Pervan (1′), 1:1 Pezelj (4′), 1:2 Kraljević (7′), 1:3 Subotić (7′), 1:4 Martinac (9′), 2:4 Herceg (11′), 3:4 Herceg (13′), 3:5 Kraljević (13′), 4:5 Matan (14′), 5:5 Pajalić (17′), 6:5 Herceg (19′), 7:5 Pezelj (20′), 7:6 Subotić (26′), 8:6 Matković (28′), 9:6 Pajalić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 5 (1+4); Vrgorac 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Herceg (19′) – ALUMNUS