Mladosti nedostaje Duje Stanišić, Ljevica se vraća iz ponora, a Sukošan želi čim prije zaboraviti svoju utakmicu dok će je Antonio Surać slaviti sa svoja 4 pogotka

Skupina B već u prva dva kola ima gornji i donji dom s osjetnom razlikom.

Skupina A

Bodulero – Mladost 8:5

Bodulero je i u svojoj drugoj utakmici uzelo bodove, a ovaj put je ‘nastradala’ Mladost. Po tri pogotka za Bodulero zabili su T. Luštica i N. Jadrijev, a po jedan su pridodali M. Lucin i I. Pavin. Možda bi prvo poluvrijeme bilo povoljnije za Mladost da su malo agresivnije igrali budući da u prvih 20 minuta nisu napravili niti jedan prekršaj te su prepustili Boduleru da diktira igru i tempo.

Privlaka 2017. – Ljevica Zadar 2:3

Ulazak ove dvije momčadi u utakmicu krenuo je s dijametralnih strana. Privlačani su u prvom kolu ostvarili uvjerljivu pobjedu dok je Ljevica uvjerljivo nastradala. No kao što biva u nogometu nitko nije mogao predvidjeti da će u ovom kolu M. Paleka odigrati utakmicu iznad svojih mogućnosti. Dirigirao je obrambene situacije, a i u napadu je bio silovit postigavši jedan pogodak.

Donje Raštane – Briševo 1:5

Kako stvari stoje po završetku ove utakmice ostao je dojam da je Donjim Raštanima nedostajao H. Ražov  koji je odrađivao suspenziju zbog dva žuta kartona iz prošle utakmice. S druge strane heroj je bio I. Ćuković s postignuta tri pogotka, a njegova brzina je došla do potpunog izražaja u ovom susretu.

Zaton – Mala Rava 1:5

Zaton i nakon drugog odigranog kola čeka prve ovosezonske bodove, a Mala Rava je i nakon drugog kola ostala neporažena. Jedina svijetla točka kod Zatona je bio standardno dobar P. Radman koji je svoju igru okrunio pogotkom u 6. minuti. Za Malu Ravu su zabijali D. Petani i D. Karaban po jedan pogodak, a hattrick u pravom smislu je zabio I. Šoletić.

Sukošan – Deportivo la Murvica 4:13

Utakmicu s najviše pogodaka u ovom kolu odigrali su Sukošan i Deportivo la Murvica. Od 17 postignutih pogodaka čak 9 ih je palo u prvom poluvremenu, a Antonio Surać već tad je postigao 3 pogotka. U nastavku je palo ‘samo’ 8 pogodaka, a svojim 4. pogotkom A. Surać je postao i najbolji strijelac utakmice. Nakon dva kola Deportivo la Murvica ima impresivnu statistiku te uz 100% učinak imaju i pozitivu u gol razlici od čak 12 pogodaka.

Termin – Vošta 4:3

Držala je Vošta u prvom poluvremenu Termin u šahu te su tad naizgled imali nedostižnih 1:3. Iskusni Termin se nije predavao te je u drugom poluvremenu polako dostizao zaostatak da bi u zadnje dvije minute susreta pogotkom I. Slamnjakovića preokrenuo rezultat i sebi priskrbio 3 boda.

Skupina B

Zemunik – Osam Mladi 4:5

Svoju prvu ovosezonsku utakmicu odigrao je Zemunik protiv Osam Mladi no nisu stigli do željenog rezultata i samim time 3 boda. Iako je I. Buljat dao sve od sebe i s dva postignuta pogotka vratio nadu Zemuniku, s druge strane se našao još raspoloženiji Š. Alvir koji je zabio 3 pogotka i trasirao bodove ka Osam Mladi.

Valencia – Crvene Kuće 2:6

Valenciu je u susretu s Crvenim kućama pripala čast da daju prvi i posljednji pogodak na susretu. Ipak je ono što se događalo između ta dva zgoditka odlučilo pobjednika, a u tom dijelu su Crvene Kuće zabile 6 pogodaka. A. Marić zabio je 3 puta, S. Atelj 2 puta, a jedan pogodak dodao je i F. Karamarko. Ovom pobjedom Crvene Kuće imaju 100% učinak, a Valencia će u idućim kolima potražiti prve bodove.

Val de Ghisi – Novi Bokanjac Sv. Pavao 3:5

Pogotcima T. Balena i S. Cvitanovića Val de Ghisi je ozbiljno zaprijetio novajlijama u ligi no Novi Bokanjac Sv. Pavao je sa svoja dva pogotka poravnao rezultat. U smiraj prvog poluvremena Val de Ghisi ipak dolazi do vodstva pogotkom E. Dedaja. Tu kao da Val de Ghisi nestaje s utakmice i kompletnu inicijativu preuzima Novi Bokanjac Sv. Pavao koji do kraja susreta uspijeva preokrenuti rezultat i iščupati bodove.

Sv. Ante Visočane – Sinjoretovo 2:5

Po konačnom rezultatu Sinjoretovo je lako došlo do bodova, a tome je kumovala i kratka tj. bez klupe postava Sv. Ante Visočane. Standardno dobar F. Ljumeži upisao se dva puta u listu strijelaca, a po jedan su dodali još A. Pavić, B. Katuša i D. Lončar.

Slivnica – Krneza 2:6

Naposljetku izostanak I. Vulića u sastavu Krneze se nije osjetio, a njegovo neigranje pogotcima su nadomjestili A. Perković, I. Jurlina te Frane i Krešimir Čolak s jednim pogotkom i P. Čolak s dva pogotka. S druge strane za Slivnicu su zabili F. Lerga i Ante Lerga II.

Aenona – Poljica Brig 3:7

Odgođena utakmica Aenone i Poljica Briga protekla je u gostujućem tonu. Nakon 0-6 vodstva Poljica Briga utakmica je bila praktički riješena te je Aenona s tri pogotka samo ublažila ovaj bolan poraz. U redovima Poljica Briga treba svakako istaknuti Juricu Šarića koji je postigao hattrick.