Novo Vrijeme Apfel nastavlja sa sjajnim igrama ove sezone! Momčad Tea Strunje neporažena je ove sezone, a jedini gubitak bodova ostvarila je prije 2 tjedna u remiju kod Uspinjače

Makarani su večeras u Osijeku ostvarili uvjerljivu pobjedu, potvrdivši sjajnu formu i epitet prvog favorita ove sezone. Nakon prvih 20 minuta utakmica je bila u egalu, piše crofutsal. Gosti su poveli golom babića u 17.minuti, a 2 minute kasnije Kazazić zabija za 0:2! No ipak, pred odlazak na odmor Bartoluci vraća utakmicu u vode neizvjesnosti zabivši za 1:2! No ipak, u nastavku je kvaliteta gostiju došla do izražaja. U konačnici 6 različitih strijelaca gostiju dovoljno govori o kvaliteti momčadi. Teniskih 1:6 (baš poput prošlotjednog trijumfa protiv Splita), za povratak na vrh ljestvice, bodovno poravnati sa dubrovačkim Squareom. Upravo će protiv Squarea momčad Tea Strunje igrati u slijedećem kolu, a bodovno poravnate momčadi na vrhu ljestvice jamče neizvijesan susret i istinski futsal spektakl u Makarskoj.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 5.kolo
Datum: 02.11.2018.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Zrinjevac, Osijek
Gledatelja: 250

OSIJEK KELME – NOVO VRIJEME APFEL  1:6 (1:2)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Mario Vecko
Četvrti sudac: Siniša Ličinić
Delegat: Dalibor Buljić

OSIJEK KELME: Boris Bolšec, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Ivica Majić, Dino Bartoluci, Bruno Švitek, Goran Dakić, Antonio Pavlović, trener: Marin Smoje

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Lucas Vinicius de Santana Brito, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Babić (17′), 0:2 Kazazić (19′), 1:2 Bartoluci (20′), 1:3 Andrijašević (24′), 1:4 Lucas (29′), 1:5 Eduardo (33′), 1:6 Sokol (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 8 (3+5); Novo Vrijeme Apfel 7 (2+5)