U prvom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Novo Vrijeme Apfel je slavilo sinoć protiv Futsal Dinama i tako došlo na korak do plasmana u finale

Branitelj naslova uvjerljivo je slavio protiv ”modrih” opravdavši ulogu favorita, no mnogi su očekivali bolji otpor gostiju, piše Crofutsal. Futsal Dinamo je držao početnih 0:0 sve do sredine prvog poluvremena, a onda kreće serija domaćina koji s 3 gola u 4 minute dolaze do velikih 3:0!

Na odmor su Makarani otišli s velikih 4:1, a u nastavak gosti ulaze s Hercigonjom na golu. No ”modri” u ovom susretu nisu bili pravi. Kazazić i Lucas su se još jednom upisali među strijelce, a u poslijednjoj minuti pobjedu je potvrdio Sokol za velikih 7:1! Na koncu jednosmjerna utakmica i sigurna pobjeda branitelja naslova.

Za Futsal Dinamo pak ostaje nada da može pred svojim navijačima izboriti pobjedu i odluku o plasmanu u finale prolongirati za majstoricu u Makarskoj. Na kraju krajeva, i Futsal Dinamo je lani u polufinalnoj seriji prvi poveo, da bi na koncu Makarani izborili plasman u finale, gdje su se okitili naslovom prvaka.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: Polufinale (1.utakmica)
Datum: 03.05.2019.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: GSD Makarska
Gledatelja: 800

NOVO VRIJEME APFEL – FUTSAL DINAMO  7:1 (4:1)

Prvi sudac: Josip Dujmić
Drugi sudac: Sendi Soldatić
Treći sudac: Mrio Lulić
Četvrti sudac: Marijan Šimatović
Delegat: Mirko Vrcan

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Lucas Vinicius de Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Karlo Maloševac, Tomislav Hercigonja, trener: Juraj Fabijanić

STRIJELCI: 1:0 Andrijašević (11′), 2:0 Lucas (12′), 3:0 Kazazić (14′), 3:1 Čekol (17′), 4:1 Eduardo (19′), 5:1 Kazazić (27′), 6:1 Lucas (32′), 7:1 Sokol (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 10 (5+5), Futsal Dinamo 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Bajrušović (24′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE:Lucas Vinicius de Santana Brito (NOVO VRIJEME APFEL)