Prošlog vikenda 29. i 30. kolovoza na stadionu Mladosti u Zagrebu održano je Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke

Makarsku i atletski klub Sveti Marko predstavljala je Klara Andrijašević.
U ovom već završnom dijelu sezone Klara je opet uspjela napraviti vrhunski rezultat. Na utrci na 1.500 metara osvojila je vrhunsko drugo mjesto dok je dan nakon pobijedila na 3.000 metara i postala mlađe seniorska prvakinja i doprvakinja.

Ovo nam je posljednji ovosezonski test za nadlazeće Balkansko prvenstvo koje će se održati 12./13.09 u Istanbulu gdje će Klara nastupiti za reprezentaciju i ponovo predstavljati Hrvatsku na utrci 1500m i 3000m.
Sad se Klara nastavlja pripremati za Balkansko prvenstvo i čeka nastup u Hrvatskom dresu, kazao je trener Stjepko Vodanović.

Svakako treba napomenuti da je ovo peti Klarin naslov prvakinje Hrvatske ove sezone u kategorijama juniorki, mlađih seniorki i seniorki, te je ukupno osvojila 10 odličja sa državnih prvenstava i kup natjecanja.