Reprezentacija Srbije u odličnoj utakmici slavila je nad Kostarikom 1:0 u prvoj utakmici skupine E na Svjetskom prvenstvu u Rusiji

Prekrasan gol iz slobodnjaka zabio je Aleksandar Kolarov u 56. minuti za vodstvo i pobjedu Srbije.

90+8′ – Kraj! Srbija je pobijedila Kostariku 1:0

90′ – Sudac je odlučio da će se igrati još 5. minuta nadoknade

77′ – Niz dobrih prilika za Srbiju. Dušan Tadić je poslao loptu prema sredini šesnaesterca, ali Navas odbija loptu, a onda je Nemanja Matić uzeo loptu na rubu šesnaesterca, pucao, ali obrna Kostarike izbija šut.

56′ – Gooool! Srbija vodi 1:0. Prekrasan gol iz slobodnjaka zabio je Aleksandar Kolarov.

50′ – Kakva prilika za Srbiju! Aleksandar Mitrović imao je čistu priliku za gol, ali Navas opet odlično reagira i izbija loptu van u korner.

45′ – Počelo je drugo poluvrijeme

45+2′ – Gotovo je prvo poluvrijeme

42′ – Nanizali su par opasnih situacija Kostarikanci. Calvo i Perez dva puta su napravili gužvu ispred gola Srbije, a Calvo je pokušao i sa ruba šesnaesterca, ali loše je pucao i lopta ide pored gola

30′ – Prošlo je pola sata u Samaru. Gledamo brz, zanimljiv nogomet od jedne i druge momčadi. Srbi ostavljaju nešto bolji dojam, ali i Kostarika je imala par odličnih prilika.

27′ – Odlično loptu je dobio Milinković-Savić, našao se jedna na jedan s Navsom i pucao nisko po sredini gola, ali odlični Navas lagano je pokupio lotu i obranio gol Kostarike

15′ – Pritišće Srbija. Branislav Ivanović se odlično oslobodio na lijevoj strani pucao prema petercu, ali Keylor Navas prekida napad.12′ – Koja prilika za Kostariku! Geancarlo Gonzalez opet je pokušao glavom nakon odličnog centrašutasa. Pucao je glavom koja dva metra od gola, ali lopta odlazi visoko iznad gola.

4′- Nastavlja napadati Kostarika. Ovoga puta Gonzalez tuče s glavom s kojih 11 metara, ali Stojković opet siguran na golu

3′ – Prilika za Kostariku. Marcos Urena se našao jedan na jedan s golmanom, pucao prema sredini gola, lali Vladimir Stojkovic je bio lagano obranio šut.

1′ – Počela je utakmica između Kostarike i Srbije (HRT)